Historia: Mira trafiła pod naszą opieką po śmierci swojej opiekunki. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie niestety brakuje już miejsca, a koteczka musi być izolowana od innych kotów ze względu na to, że ma białaczkę. Kicia bardzo dobrze funkcjonuje, zupełnie jak inne zdrowe koty, ale ze względu na możliwość zarażenia innych kotów musi być osobno. Jest wspaniałym kotem i marzymy o domu dla niej, gdzie będzie mogła być przy człowieku, którego tak kocha. Kotka choruje na białaczkę, więc może iść do adopcji, gdzie jest już kot z białaczką lub jako jedynaczka. Wierzymy, że znajdzie się w końcu ktoś kto ją pokocha mimo choroby, bo chyba to jest jedynym powodem, dla którego Mira wciąż czeka na dom.

Charakterystyka: Kotka jest bardzo kochana, lgnie do ludzi, uwielbia pieszczoty, głaskanie, tulenie, jest bardzo kontaktowa i przyjazna. Mira to kot spokojny, pełen miłości i spragniony kontaktu z człowiekiem. Potrzebuje kochającego opiekuna, może Ty nim zostaniesz? W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami. Pomóż znaleźć dom dla Miry!

wiek: 3-4lata
stosunek do psów: raczej pozytywny
stosunek do kotów: raczej pozytywny (z racji choroby, może być w domu tylko z drugim kotem białaczkowym lub sama jako jedynaczka)
odrobaczenie: TAK
szczepienie: TAK
sterylizacja: TAK