BAZAREK

Możesz pomóc naszym podopiecznym licytując przedmioty na bazarku. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na leczenie zwierząt w potrzebie. Jest to idealny sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Bazarki odbywają się cyklicznie, więc zapraszamy do regularnego odwiedzania strony na Facebooku TUTAJ.

FANTY NA BAZAREK

Zbieramy fanty (używane i nowe, np. książki, akcesoria dla zwierząt, biżuteria, kosmetyki, ubrania, bibeloty i inne), które potem zostaną zlicytowane na bazarkach dla zwierzaków. Dużą zaletą tej akcji jest to, że nie jest ważne czy ma się pieniądze czy nie, a i tak można pomóc. Każdy z nas ma w domu rzeczy nieużywane, które się „kurzą”, a właśnie te rzeczy mogą być ogromną pomocą dla bezdomnych zwierzaków. Czasami coś leży zapomniane latami na dnie szafy lub ląduje w śmietniku, bo już nam się to nie przyda, a taki przedmiot może pomóc uratować niejednego psiaka czy kociaka. Ile “nietrafionych” prezentów zalega gdzieś w naszych domach? Przyłączcie się do naszej akcji, chętnie przyjmiemy przeróżne przedmioty. Cały dochód z bazarków zostanie przeznaczony na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Nie masz przedmiotów, które możesz przekazać? Być może prowadzisz działalność (np. salon kosmetyczny, salon fryzjerski, studio fotograficzne, studio tatuażu, pracownię projektową, warsztat samochodowy, salon pielęgnacji psów itp.) i możesz zaoferować swoją usługę, która zostanie wystawiona na aukcji. Jednocześnie będzie to znakomita reklama dla firmy!

Jeśli możesz przekazać fanty dla naszych podopiecznych skontaktuj się z nami:
tel: 697 410 615, 606662257 lub mail: alspomocdlazwierzat@gmail.com