ZBIÓRKA KARMY

Pod naszą opieką znajduje się wiele psów i kotów. Są to zarówno kocięta/szczenięta, jaki i dorosłe zwierzęta oraz seniorzy. Każde z nich powinno mieć odpowiednio zbilansowaną dietę. Ważne jest, aby była to karma dobra jakościowo (z wysoką zawartością mięsa), tak aby juniorzy prawidłowo się rozwijali, a starsze zwierzaki nie miały problemów zdrowotnych. Część z naszych podopiecznych potrzebuje specjalistycznej karmy weterynaryjnej, która niestety jest droga i często jej kupno leży poza naszym możliwościami.

Jeśli możesz przekazać karmę dla naszych podopiecznych skontaktuj się z nami:
tel: 697 410 615, 606662257 lub mail: alspomocdlazwierzat@gmail.com

ZBIÓRKA KOCÓW

Przez cały rok przyjmujemy koce, prześcieradła, ręczniki, kołdry. Potrzebne są najbardziej w okresie zimowym, ale tak naprawdę przydają się cały czas, szczególnie przy szczeniakach, którym musimy często zmieniać posłania oraz przy psach starszych, którym zdarza się, że nie kontrolują swoich potrzeb fizjologicznych.

Jeśli możesz przekazać koce dla naszych podopiecznych skontaktuj się z nami:
tel: 697 410 615, 606662257 lub mail: alspomocdlazwierzat@gmail.com

FANTY NA BAZAREK

Zbieramy fanty (używane i nowe, np. książki, akcesoria dla zwierząt, biżuteria, kosmetyki, ubrania, bibeloty i inne), które potem zostaną zlicytowane na bazarkach dla zwierzaków. Dużą zaletą tej akcji jest to, że nie jest ważne czy ma się pieniądze czy nie, a i tak można pomóc. Każdy z nas ma w domu rzeczy nieużywane, które się „kurzą”, a właśnie te rzeczy mogą być ogromną pomocą dla bezdomnych zwierzaków. Czasami coś leży zapomniane latami na dnie szafy lub ląduje w śmietniku, bo już nam się to nie przyda, a taki przedmiot może pomóc uratować niejednego psiaka czy kociaka. Ile “nietrafionych” prezentów zalega gdzieś w naszych domach? Przyłączcie się do naszej akcji, chętnie przyjmiemy przeróżne przedmioty. Cały dochód z bazarków zostanie przeznaczony na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Nie masz przedmiotów, które możesz przekazać? Być może prowadzisz działalność (np. salon kosmetyczny, salon fryzjerski, studio fotograficzne, studio tatuażu, pracownię projektową, warsztat samochodowy, salon pielęgnacji psów itp.) i możesz zaoferować swoją usługę, która zostanie wystawiona na aukcji. Jednocześnie będzie to znakomita reklama dla firmy!

Jeśli możesz przekazać fanty dla naszych podopiecznych skontaktuj się z nami:
tel: 697 410 615, 606662257 lub mail: alspomocdlazwierzat@gmail.com