Jeśli nie możesz adoptować psa lub kota, możesz pomóc w inny sposób – zostać opiekunem wirtualnym wybranego przez Ciebie zwierzaka w potrzebie. Adopcja wirtualna polega na tym, że wybierasz zwierzę, dla którego raz w miesiącu przekażesz darowiznę pieniężną na konto stowarzyszenia (kwotę ustalasz sam) lub raz w miesiącu przesyłasz karmę dla swojego wirtualnego podopiecznego. My przekazujemy zdjęcia i informację jak się miewa pupil. Jeśli zechcesz na stronie pojawi się informacja o tym, że to właśnie Ty jesteś opiekunem danego zwierzaka, ale możesz też pozostać anonimowym darczyńcą. Dzięki stałym deklaracjom finansowym my mamy większą możliwość pomocy kolejnym zwierzakom.

W chwili obecnej najbardziej potrzebującymi podopiecznym są:

Neptun

kot po wypadku, do którego ktoś strzelał (ma śrut w kręgosłupie). W wyniku obrażeń kocurek miał amputowaną łapkę i ogonek, nie kontroluje oddawania moczu i kału, więc musi chodzić w pieluszkach. Neptun to przyjazny i kontaktowy kot, który ma ogromną wolę życia. Najbardziej potrzebuje pieluch dziecięcych w rozmiarze 4/5.

Piotruś

wiele lat żył na ulicy jako bezdomny kot, kiedy trafił pod nasze skrzydła okazało się, że cierpi na niewydolność nerek. Kocurek przebywa w domu tymczasowym. Piotruś potrzebuje weterynaryjnej karmy RENAL.

Eliza

suczka w typie owczarka niemieckiego, zabrana ze schroniska. Suczka ma niedowład tylnych łap, porusza się na wózku lub specjalnych szelkach. Sunia jest kochana i lgnie do człowieka. Eliza potrzebuje dobrej jakościowo karmy dla psich seniorów.

Ramzes

łagodny, wpatrzony w człowieka pies w typie rottweiler’a. Po 7 latach porzucony przez swoją rodzinę, obecnie wciąż czeka na nowy dom. Bardzo przydałaby się karma oraz suplementy na stawy.

Jeśli chcesz zostać wirtualnym opiekunem skontaktuj się z nami mailowo: alspomocdlazwierzat@gmail.com